Výsledky 9.CŽ,9.ZŽ, 10.9.2006, KON, Konice
H18A 4.70 km, 175 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Král Vojtěch SSU8841 A SK Severka Šumperk 24.29
2. Chromý Adam ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno 25.40 + 1.11
3. Kodeda Štěpán SSU8808 A SK Severka Šumperk 27.14 + 2.45
4. Hradec Pavel CHA8801 A OK Chrastava 28.04 + 3.35
5. Zimmermann Jakub ZBM8928 A SK Žabovřesky Brno 28.26 + 3.57
6. Kubát Jan PHK8902 A OK 99 Hradec Králové 28.32 + 4.03
7. Pátek Lukáš SRK8905 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 28.51 + 4.22
8. Cahel Marek LCE8803 A TJ Slovan Luhačovice 28.57 + 4.28
9. Panchártek Jan PHK8802 A OK 99 Hradec Králové 29.15 + 4.46
10. Müller Martin PHK8903 A OK 99 Hradec Králové 29.36 + 5.07
11. Kučera Petr TUR8902 A OOB TJ Turnov 29.41 + 5.12
12. Dusílek Adam SRK8902 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 30.03 + 5.34
13. Pospíšek Marek TBM8907 A KOS TJ Tesla Brno 30.17 + 5.48
14. Jirásek Michal SHK8901 A TJ Slavia Hradec Králové 30.28 + 5.59
15. Slezák Zdeněk LCE8902 A TJ Slovan Luhačovice 31.01 + 6.32
16. Hladík Jiří VIZ8901 A TJ Sokol Vizovice 31.02 + 6.33
17. Vlažný Jan LCE8901 A TJ Slovan Luhačovice 31.13 + 6.44
18. Petr Jiří BFM8901 A SKOB Frýdek - Místek 31.22 + 6.53
19. Rajnošek Matěj OSN8800 A SK Orientační sporty Nové Měst 31.45 + 7.16
20. Hájek Daniel ZBM8919 A SK Žabovřesky Brno 31.46 + 7.17
21. Klícha Martin SRK8801 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 32.26 + 7.57
22. Jirčák Ondřej SRK8805 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 32.43 + 8.14
23. Nečas Tomáš TZL8801 A SKOB Zlín 33.17 + 8.48
24. Šabatka Zdeněk SHK8902 A TJ Slavia Hradec Králové 33.21 + 8.52
25. Pavlů Ondřej PGP8904 A SK Praga 33.50 + 9.21
26. Maliňák Štěpán KVS8801 A SKOB Kobra Vsetín 33.52 + 9.23
27. Lejsek Tadeáš PGP8903 A SK Praga 34.17 + 9.48
28. Bravený Adam VBM8801 A VSK MZLU Brno 35.42 +11.13
29. Dědic Filip ZBM8836 A SK Žabovřesky Brno 36.37 +12.08
30. Sedláček Michal TRC8901 A SKOB BETA Třinec 38.24 +13.55
31. Kunc Petr MLA8801 A MLOK Mariánské Lázně 39.47 +15.18
32. Konůpka Petr BFM8902 A SKOB Frýdek - Místek 55.10 +30.41
Poklop Martin SSU8802 A SK Severka Šumperk DISK
--------------------------------------------------------------------------------------
D12B 2.90 km, 90 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Svobodová Radka BFM9451 B SKOB Frýdek - Místek 22.38
2. Končáková Klára HLV9557 C Sokol Holešov 24.57 + 2.19
3. Koláriková Lucie TZL9451 B SKOB Zlín 26.00 + 3.22
4. Hnilicová Šárka KSU9493 C Klub vytrvalostních sportů Šum 26.10 + 3.32
5. Kosová Štěpánka TRI9458 C TJ TŽ Třinec 27.06 + 4.28
6. Chromá Kateřina ZBM9451 C SK Žabovřesky Brno 27.29 + 4.51
7. Jeřábková Jitka TZL9453 B SKOB Zlín 28.09 + 5.31
8. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 29.04 + 6.26
9. Kovářová Veronika TRI9459 B TJ TŽ Třinec 30.07 + 7.29
10. Novotná Klára PHK9751 C OK 99 Hradec Králové 30.12 + 7.34
11. Hiršová Gabriela VBM9651 C VSK MZLU Brno 32.26 + 9.48
12. Kociánová Barbora TZL9454 C SKOB Zlín 32.41 +10.03
13. Kantorová Dorota TRI9452 B TJ TŽ Třinec 33.19 +10.41
14. Vavrysová Barbara LCE9751 C TJ Slovan Luhačovice 34.12 +11.34
15. Spurná Martina PTE9556 C TJ Sokol Ptení 36.22 +13.44
16. Fukalová Martina AOV9550 C Baník Ostrava - FIZA 49.36 +26.58
17. Richterová Nataša ADA9651 C TJ Spartak Adamov 51.22 +28.44
18. Janovská Kateřina PGP9850 C SK Praga 53.27 +30.49
19. Peřinková Petra AOP9451 C POBO Opava, Přátelé orientační 68.08 +45.30
--------------------------------------------------------------------------------------
H35B 5.00 km, 205 m, 26 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 34.47
2. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA Ursus Orienteering 35.16 + 0.29
3. Hrouda Petr VBM6900 C VSK MZLU Brno 35.56 + 1.09
4. Čechmánek Vladimír OKP5802 C SK OK 24 Praha 37.35 + 2.48
5. Vavrys Petr LCE6413 C TJ Slovan Luhačovice 37.56 + 3.09
6. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 38.33 + 3.46
7. Pavlík Radek KSU6849 C Klub vytrvalostních sportů Šum 39.37 + 4.50
8. Nečas Rudolf TZL5703 C SKOB Zlín 39.41 + 4.54
9. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 39.58 + 5.11
10. Klaçka Jan C 40.25 + 5.38
11. Grulich Pavel JPV7117 C SK Prostějov 41.32 + 6.45
12. Janeček Jiří CEL6827 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 42.37 + 7.50
13. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 42.55 + 8.08
14. Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín 43.03 + 8.16
15. Slezák Libor LCE6207 C TJ Slovan Luhačovice 43.50 + 9.03
16. Jelínek Jan AOP6401 C POBO Opava, Přátelé orientační 44.37 + 9.50
17. Čech Tomáš AOP7001 C POBO Opava, Přátelé orientační 44.48 +10.01
18. Hubáček Libor LCE6721 C TJ Slovan Luhačovice 44.51 +10.04
19. Szturc Radek TRC6800 C SKOB BETA Třinec 49.05 +14.18
20. Žebrák Zbyněk MOV7105 C SKOB Ostrava 49.06 +14.19
21. Peřinka Jan AOP6301 C POBO Opava, Přátelé orientační 50.04 +15.17
22. Valenta Jiří LCE6301 C TJ Slovan Luhačovice 51.08 +16.21
23. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 51.36 +16.49
24. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 52.34 +17.47
25. Šamánek Petr ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín 58.41 +23.54
26. Novotný Petr TZL6601 C SKOB Zlín 63.34 +28.47
27. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 70.39 +35.52
Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava DISK
MS Gráf Norbert TRI7300 C TJ TŽ Třinec 53.44 +18.57
--------------------------------------------------------------------------------------